Eugene O Neill: Utazás az éjszakába
Tragédia két részben
Színházpedagógiai foglalkozással
Tragédia két részben
Színházpedagógiai foglalkozással
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2018. január 16. kedd, 19:00
Egy amerikai család átlagos reggelije. Csakhogy a felszínes csevegés mögött feszült indulatok rejtőznek, s az idő múlásával elfojtott sérelmek törnek a felszínre. Hamarosan elszabadul a pokol az elegáns házban!
Döbbenetes erejű történet családi viszonyokról, önhazugságról, szeretetvágyról- és hiányról, emberi erőről és gyöngeségről. Parádés szereposztás!
Fordította: Vas István
Toldi Miklós a hősiesség és a bátorság, a kitartás és a hűség, a becsület és az emberség példaképe. Arany János elbeszélő költeménye, a magyar irodalom klasszikus remekműve 1846-ban született a Kisfaludy Társaság pályázati felhívására. Toldi Nagy Lajos király nagy erejű vitéze volt, kinek emlékét sok legenda őrizte.
romantikus vígjáték két részben
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!