Program


KÉK MADÁR - zenés játék

KÉK MADÁR - zenés játék

Az előadás láthatatlan főszereplője az Idő. Az a cseppnyi idő, ami élnünk adatott, és az a beláthatatlan, ami előtte és utána van. Ébrenlét-álom, valóság-képzelet, gyerekkor- öregkor mezsgyéjén mozog. Hősei bejárnak egy utat. Látni tanulnak és tapasztalatokat szereznek.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2022. március 26. szombat, 11:00

KÉK MADÁR - zenés játék

„A Kék Madarat nem kell távol keresni. A Kék Madár mindig velünk van, ha szeretjük egymást, és örülünk az élet legkisebb ajándékának is. A Kék Madár maga a boldogság"

A családok számára készült az előadás. Várjuk a Nagyszülőket, a Szülőket, a Gyerekeket és az unokákat is, hogy együtt fedezhessék fel a Kék Madár titkait!

A kis és nagy családok, nevetve, könnyezve és egymást átölelve fogják figyelni a Kék Madár útját. Megtapasztalva az emberszeretetet, a családközpontúságot, a kreatív gondolkodást, és a személyes felelőségvállalást. Röviden: a Mi értékeink a Családok kincsei lesznek, amely az emberré vállás egyik legfontosabb pillére.

Szereposztás:
Vincze Lilla........................................ Anya/Nagyanya/Anyai Szeretet
Pánics Lilla........................................ Fény/Kislány/Szerelmes lány
Nemcsók Nóra.................................. Éjszaka/Idő
Papp Csaba...................................... Tyltyl
Kató Linda......................................... Mytil
Kiss Emma........................................ Macska
Király Adrián...................................... Kutya
Soós Máté/Ott József........................ Tűz/Háború/Tölgy/Kövér boldogság
Pintér Gábor / Gieler Csaba.............. Nagyapó/Kenyér
Cseh Adrienn..................................... Tündér/Szomszédasszony
Babinszki Virág.................................. Cukor/Kék Gyerek
Andorai Péter Krisztián...................... Víz/Betegség/Szerelmes fiú

Hang / fény: Őze Gábor
Látvány: Sebők Péter
Koreográfus: Nemcsók Nóra
Jelmeztervező: Németh Hajnal Aurora
Zene: Neumark Zoltán
Rendezőasszisztens: Marinkovics Zsófia
Rendező: Ivancsics Ilona

Ajánlatunk


A @LL3t4rgIA alkotóinak új előadása, a 4-6 a mai magyar fiatalok kilátásait vizsgálja az érettségi utáni időszakban. A produkció nemzeti és polgári ünnepeinken keresztül bontja ki kérdésfelvetéseit, és arra tesz kísérletet, hogy egy mai fiatal felnőtt nézőpontjából értelmezze: mit jelent ma magyarnak lenni. A helyszín a budapesti Nagykörút ikonikus pontja, a 4es6os kocsma, amely egyszerre kiindulópont és érkezési hely – akárcsak a várost átszelő villamos.

improvizációs játék a Vígszínház színészeivel

Ajánló


félig mese félig musical 9-99 éves korig, két részben

éretlen komédia Ifj. Vidnyánszky Attila és Németh Nikolett szövege, valamint a társulat improvizációi alapján

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!