Program


Találkozás
5

Találkozás

"A világ legszebb szerelmes történetét mesélem." - ígéri Mária a Fiatalembernek. De milyen lehet a szerelem üldözött és üldöző között? Máriának el kell mondania a történetet, hogy távozhasson, a Fiatalembernek meg kell ismernie apja bűneit, hogy tovább élhessen... ha akar.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2010. január 9. szombat, 19:00


Tragédia, szünet nélkül

Rendező: Ilan Eldad
Díszlettervező: Iványi Árpád
Jelmeztervező: Jánoskúti Márta
Dramaturg: Radnai Annamária
Zeneszerző: Vidovszky László
Koreográfus: Cortes Sebastian

Ajánlatunk


Moliére komédiázik. Kifiguráz bennünket. Félelmeinket, öncsalásainkat, kicsinyességünket. Ez utolsó színdarabja. 1673. február 17-én a Képzelt beteg előadása közben a címszerepet alakító Molière a színpadon rosszul lesz, és még aznap meghal.

éretlen komédia Ifj. Vidnyánszky Attila és Németh Nikolett szövege, valamint a társulat improvizációi alapján

Kilencedik alkalommal rendezi meg jótékonysági gálaestjét a Színházi Dolgozók Szakszervezete (SzíDoSz) a nehéz helyzetbe került, egészségi állapota következtében rászoruló, szakmabeli háttérdolgozó kollégák megsegítéséért.

Ajánló


A Lóvátett lovagok Shakespeare legjátékosabb komédiája. Naná, hogy több mint 246 szójátékot tartalmaz – ott van mindjárt a címe!

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!