Az állhatatlan
A második részben a már ismertté és ismerőssé váló főszereplők meghökkentő fordulatokkal és váratlan döntésekkel teli sorsát, útját követhetjük tovább, mintha egy nagyszabású teleregény folytatását néznénk.
A második részben a már ismertté és ismerőssé váló főszereplők meghökkentő fordulatokkal és váratlan döntésekkel teli sorsát, útját követhetjük tovább, mintha egy nagyszabású teleregény folytatását néznénk.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Fredag, 19. Marts 2010 19:00
A fejedelem hamarosan kénytelen szembesülni a tragikus ténnyel: elsöprő erejű török támadás fenyeget, az ígért és várt nyugati segítség pedig késlekedik. Zsigmond már csak a székelyekre támaszkodhat: az ő segítségükkel fényes győzelmet arat a sokszoros túlerőben lévő török sereg fölött. Ugyanakkor a Rudolf császár unokahúgával kötött házasság nem hozza meg a boldogságot: Zsigmond szemlátomást idegenkedik fiatal feleségétől, elfordul tőle. Indulatos jelenetek után száműzi maga mellől és egy távoli erődítményben túszként őrizteti.
A Lóvátett lovagok Shakespeare legjátékosabb komédiája. Naná, hogy több mint 246 szójátékot tartalmaz – ott van mindjárt a címe!
éretlen komédia Ifj. Vidnyánszky Attila és Németh Nikolett szövege, valamint a társulat improvizációi alapján
Hagyományainkhoz híven idén is ünnepi műsorral emlékezünk meg József Attila születésnapjáról és tisztelgünk a magyar költészet előtt. Április 11-én, szombat délelőtt 11 órától szeretettel várjuk a versek szerelmeseit és minden érdeklődőt a Vígszínházba!
Víg Szalon 90 perces kulturális showműsor, Zoltán Áron vezetésével
Molnár Ferenc vígjátéka egy furcsa szerelmi négyszög története ironikus, szívfacsaró mese.
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.