Program


Physpacom

Physpacom

Feledi János: Physpacom – physical space communication

Párkapcsolat, család, barát, egyén. Az egyszerű élet folyton megújul, mi pedig belekapaszkodunk kapcsolatainkba, hogy tartozzunk valakihez, valamihez, mivel az ember társas lény – és hogy megerősítsük identitásunkat.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2013. március 20. szerda, 19:30

Melyik pillanatban kezdenek az emberek és helyek összefolyni mögöttünk? Megérkezünk, megalapozzuk, kiépítjük magunk körül életünket. Újra és újra ugyanazt az utat járjuk be. Az előadás az emberi lét olyan alapvető dolgaira, felvetéseire, kihívásaira keres választ, mint távolság, emlékezet, kontaktálás, a körülöttünk lévő térhez való viszonyulás és az idő múlása. Keresésének középpontjában a párkapcsolat, család, az egyén áll.

Zene: montázs
Fotó: s.ter

Ajánlatunk


Kilencedik alkalommal rendezi meg nagyszabású jótékonysági gálaestjét a Színházi Dolgozók Szakszervezete (SzíDoSz) június 3-án a Vígszínházban. A cél idén is a nehéz helyzetbe került, egészségügyi okokból rászoruló színházi háttérdolgozók támogatása. Együtt a színpadért – amely nemcsak a segítségnyújtásról, hanem a színházi világ sokszínűségének és erejének ünnepléséről is szól.

Közel két évszázada ad reményt és erőt „e rút világban” Liliomfi és Mariska minden ukázt felülíró szerelme, Szellemfi játékkedve és a teátristák fantáziája.

Ajánló


Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!